Sezon na bieganie uważam za rozpoczęty!

1-sylwetka

Biegać można cały rok, jednak -nie ukrywajmy- najlepiej nam się biega, gdy słońce ogrzewa nasze ramiona a chłodny wiatr przynosi ulgę naszym zmęczonym mięśniom.

Okres marzec-kwiecień jest najmniej przewidywalnym pogodowo czasem. W marcu jak w garncu..i kwiecień plecień…. , wiadomo. Jednak ważne jest żeby nie zniechęcać się po paru kroplach wiosennego deszczu. Dzisiaj wybiegłam o 17:35 i dokładnie o 18:00 zaczęło padać a czarna chmura nade mną zwiastowała konkretną ulewę- nic takiego nie nastąpiło. W pierwszym odruchu zaczęłam truchtać z powrotem do domu, ale potem przypomniały mi się te słowa:

,,Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać.
Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić.
Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać.
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.”

William Shakespeare
Dlatego zwolniłam jeszcze bardziej i powoli przy piosence Lany Del Rey- Old Money ( <3) spędziłam jeszcze 40min, w trakcie ,których przestało padać a na niebie znowu pojawiło się słońce:
20150413_182042
Jaki z tego wniosek? Sportowy- może i Jesteś słodka/ki ,ale deszcz Cię nie roztopi i filozoficzny z deka- jeśli na Twojej drodze staje coś, co wiesz, że Jesteś w stanie pokonać, nie wyolbrzymiaj tego, nie traktuj jako wymówki i nie ukrywaj się, wybiegnij naprzeciw, jak ja na deszcz a zobaczysz, że słońce wyjdzie wcześniej, niż myślisz…

Pozdrawiam,

Ela

PS Motywacja do biegania ^.^ <3
11043158_767881959955531_7832837293856985898_n

2 komentarze do “Sezon na bieganie uważam za rozpoczęty!

  1. Chciałabym mieć taką motywację do biegania jak Ty :) Kiedyś biegałam codziennie, ale niestety teraz nie mam na to zbyt wiele czasu. Mam nadzieję, że po ślubie uda mi się wrócić do tej przyjemności :)

    Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>